O nas - Biuro Rachunkowe Zbigniew TYBURSKI Ciechanów

Przejdź do treści

Menu główne:

O nas


GOODWILL CENTRUM BIZNESU sp. z o.o. (dawniej Biuro Rachunkowe Zbigniew Tyburski) jest firmą oferującą usługi księgowe dla tych Wszystkich, którzy tego potrzebują. Powołaniem naszego biura rachunkowego jest pomaganie innym w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi. Klienci zaufali nam, powierzając nie tylko dokumenty, ale i wiele biznesowych tajemnic.

GOODWILL CENTRUM BIZNESU sp. z o.o. (dawniej Biuro Rachunkowe Zbigniew Tyburski) chętnie pomaga w rozwiązywaniu problemów podatkowych. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe tj.: obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami naszego biura rachunkowego są zarówno małe jednoosobowe firmy, podmioty nie posiadające osobowości prawnej, jak też spółki prawa handlowego. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym. W naszym biurze rachunkowym możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdego rodzaju firmy. Zapewniamy naszym klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami.
Współpracujące z nami kancelarie prawne, radcowskie, czy biegli rewidenci poszerzają spektrum świadczonych przez nas usług. Zapraszamy wszystkich do naszego biura i prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.

GOODWILL CENTRUM BIZNESU sp. z o.o. (dawniej Biuro Rachunkowe Zbigniew Tyburski) pragnie być partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw, partnerem, który rozumie ich potrzeby i wspiera w rozwoju, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowych i finansowych.

GOODWILL CENTRUM BIZNESU sp. z o.o. (dawniej Biuro Rachunkowe Zbigniew Tyburski) stara się świadczyć usługi wysokiej jakości przy zachowaniu akceptowalnego poziomu cen. Pomaga nam w tym zdobyte doświadczenie, korzystanie z najnowszych technologii, ciągły rozwój poprzez zdobywanie nowej wiedzy oraz reagowanie na potrzeby naszych klientów. Te cechy maja wyróżniać nas na tle konkurencji.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego